Ubytování Benecko - Penzion a chata u Váňů - Krkonoše

Vítáme Vás v penzionu U Váňů, který se nachází v malebné obci Benecko.  Náš penzion Benecko nabízí klidné, rodinné ubytování na Benecku v přírodě.  Kapacita penzionu je deset lůžek + přistýlky. Nabízíme 2X čtyřlůžkový  pokoj a jeden dvoulůžkový pokoj. Penzion Benecko je situován ve středu obce ostatně jako všechny chaty v Benecku, to znamená výhodnou pozici, pro kulturní i sportovní život. Vše je v docházkové vzdálenosti a většina výletů je zahájeno právě ze samotného centra. Náše chata benecko je vhodná pro rodiny s dětmi, jelikož dětské vleky a vyžití pro děti se nachází přímo u penzionu. V létě je pro klienty naší chaty na Benecku k dispozici venkovní bazén. U bazénu je pro vás připraveno příjemné posezení u kamenného krbu s krásným pohledem na západ slunce.

Levné ubytování Benecko - jedině penzion u Váňů

Vzdušné lázně Benecko Vám nabízejí nejen pohyb na čerstvém vzduchu, ale i spoustu zábavy a kulturního vyžití.

Spot vzdušných lázní Benecko: https://www.youtube.com/watch?v=JDpNjAnvHHk

nebo: https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=W6u13Z7DDDU#t=20

Ubytování Benecko vám nabízí příjemnou dovolenou s rodinnou atmosférou. Naše chata Benecko vám zaručí dostatek příležitostí a volných termínů, kdy navštívit Krkonoše a příjemně se dobít energií z místních lesů. 

Benecko je nejvýše položenou obcí, která se nachází na jihozápadním svahu, který zaručuje dostatek slunných dní a krásné výhledy do kraje. Benecko nabízí několik sportovních možnostískiareál Benecko, běžecké tratě a cyklotratě.  Nezapomenutelné jsou procházky klidnou přírodou, které vám dodají ztracenou energii. Doporučujeme výlety po celých Krkonoších, je to ojedinělý zážitek.

Ubytování Benecko se nachází ve středu trojúhelníku měst Jilemnice, Vrchlabí a Špindlerův Mlýn, kam je možné vyrazit, za dalšími aktivitami – plavecký bazén, kluziště, aquapark a skiareál Špindlerův Mlýn a mnoho dalšího.

Benecko ubytování - výhody:

  • slevová karta hosta
  • dostupnost
  • blízkost 
  • krásná příroda
  • atmosféra
  • pohodová dovolená, klid potřebný pro relaxaci
  • čerstvý vzduchp
  • penziony u sjezdovky
  • mnoho aktivit pro dospělé i děti...

Přijeďte prožít klidnou dovolenou právě k nám…

 

Napište nám

Kontaktní údaje
Prosím, přepište text z obrázku
^